• banner
    Schuller kuchyně
    německá kvalit

Kuchyně Schüller

Kuchyně Schüller

snesou srovnání jen s nejvyšší světovou elitou kuchyňského designu.

Elegance, čistota designu a kvalita provedení. To jsou znaky, které charakterizují německé kuchyně Schüller. Vyberte si styl, který je vašemu srdci nejbližší. Nabídka je pestrá. Od kuchyní klasického střihu, přes rustikální kuchyně ve stylu Country, až po moderní bílé kuchyně se zaoblenými tvary. Nahlédněte do galerie kuchyní a zjistěte, která se vám líbí.

Jak poznáte kvalitní kuchyňskou linku? Zažijte ji. Dotkněte se povrchů, otevřete dvířka, nechte na sebe dýchnout preciznost skrývající se v detailech. Zkušenost je nepřenositelná. Navštivte náš showroom a přesvědčte se sami.

Každý rok 100.000 spokojených klientů z celého světa volí značku Schüller jako dodavatele pro svoji novou kuchyni. Buďte nároční. Staňte se jedním z nich i Vy.

 

"made in Germany"

Společnost Schüller Möbelwerk KG je tradiční rodinná firma, založená v roce 1966 Otto Schüllerem. Již od svého založení sídlí v německém městečku Herrieden. Zde také vznikl i první kuchyňský kabinet, nesoucí jméno svého zakladatele. Ovšem nejen tradice, ale i řemeslná kvalita a odvaha inovovat, to jsou hlavní hodnoty, které definují kuchyně Schüller. Značku, v jejímž DNA je vepsána filozofii firmy: "vždy o krok napřed".

Dnes je společnost Schüller respektovaným průmyslovým podnikem, který patří do pětice předních výrobců kuchyní. Každý rok opouští výrobní linku ve franckém Herriedenu úctyhodných 100.000 kuchyní. Na jejich zhotovení se podílí více než 1.300 zaměstnanců. Věhlas kuchyní Schüller již dávno překročil hranici Německa. Kvalitu a inovativní design této značky mohou ocenit nejen zákazníci v Evropě, ale takřka po celém světě.

Na míru vašim potřebám

Je těžké si představit, že při tak velkém objemu výroby je každá kuchyně Schüller stvořená na míru potřebám konkrétního zákazníka. Je to ale přesně tak. Ať již se jedná o barvy, výběr dekoru či stylu kuchyně, šířku nebo hloubku pracovní desky, tyto a mnohé další parametry jsou zohledněny při výrobě každé jedné kuchyně Schüller. Plně automatizovaná výroba přitom nepřipouští žádnou nepřesnost. Jednotlivé díly jsou na moderních montážních linkách smontovány a následně ještě několikrát překontrolovány podle přísných zásad řízení kvality.

Kvalita hraje u Schüllera naprostý prim. Od přesného zaměření u vás doma, přes precizní německou výrobu, až po finální montáž do vašeho kuchyňského prostoru. Ke každému kroku přistupujeme s neobyčejnou pečlivostí. Jedině tak může být Váš zážitek z používání nové kuchyně Schüller ve všech směrech dokonalý.